iran flag

صنایع غذایی مهیا

صنایع غذایی مهیا

صنایع غذایی مهیا با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید محصولات پروتئینی و فراورده های گوشتی  فعاليت خود را در سال 1381 و در زمینه تولید ، تامین و بسته بندی گوشت قرمز و سفید آغاز نموده است.

در سال 1383 با اجرای فاز دوم مجتمع صنایع غذایی مهيا پروتئين، واحد بسته بندی مرغ با بهره گيری از آخرين تکنولوژی روز و با هدف عرضه محصولات با کيفيت برتر راه اندازی گرديد.

با تکمیل سبد محصولات و هم چنین ارائه محصولات متنوع ، گروه صنایع غذایی مهیا پروتئین توانست ضمن پيشی گرفتن از تمامی رقبای ديرين ، خود را به عنوان برند برتر بازار مطرح نمايد.
در جهت پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان محصولات پروتئینی مهیا ، واحد توليد و بسته بندی فرآورده های پروتئينی (همبرگر ، کباب لقمه و استيک) در سال 1383 و هم چنین واحد بسته بندی فرآورده های آلایش دامی (کله پاچه ، سيراب شيردان ، مغز و زبان گوسفند و گوساله) در سال 1384 راه اندازی گرديد.

 

  

مجموعه بزرگ صنایع غذایی مهیا در سال 1398همگام با شرکت های معتبر جهانی و با صرف هزینه های بسیار  اقدام به خرید و راه اندازی ماشین آلات یشرفته نموده و توانسته است به عنوان اولین عرضه کننده محصولات پروتئینی بسته بندی شده به روش MAP گامی مهم در جهت ارتقای کیفیت محصولات غذایی کشور بردارد.
با تکمیل و راه اندازی پروژه عظیم شهر پروتئین مهیــا در سـال 1399 در زمینـی بـه مسـاحت 35000 متـر مربـع دراستان تهران فعالیت خود را ادامه داد و با توجه به استانداردهای روز جهان ، همگام با شرکت های معتبردنیا و با استفاده ازجدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات موفق به اخذ اولین گواهینامه IR صادراتی برای محصولات پروتئینی بسته بندی گردید.شناخت برند گروه صنایع غذایی مهیا

 

مجموعه مهیاپروتئین با تدوین استراتژی برندینگ خود با تگ لاین تازگی، زندگی و رنگ سازمانی سبز به نشانه ی طراوت، تازگی و زندگی آسوده با عنوان برندی برتر که محصولات پروتئینی  را  به صورت بسته بندی بهداشتی عرضه می کرد، آغاز به کار نمود.

لوگو مهیا با دیزاین کلمه مهیا به صورت بسته بندی مستطیل شکل در درون دایره سبز طراحی و در سال 1400 با ریدیزاین جدید طرح لبخند به ثبت رسید . 

 افتخارات و دستاوردهای مهیا پروتئین

 

مهیا با استفاده از تجارب موسسان ، مدیران و کارکنان خود و با عرضه محصولات با کيفيت و متمايز ، توانست در مدت زمان اندکی سهم عمده ای از بازار مصرف را تسخير نمايد.

صنایع غذایی مهیا در سال 1401 بر اساس نظام رتبه بندی بهداشتـی سازمان دامپزشکـی کشـور بالاترین رتبه را کسب کرد.
 مهیا اولین شرکتی ست که موفق به دریافت رتبه A+ در صنعت بسته بندی کشور شده و ضمن ایجاد 3000 فرصت شغلی و افزایش ظرفیت تولید تا500 تن در روز از انواع محصولات پروتئینی ، فرآورده های گوشتی و غذاهای آماده و نیمه آماده با تحقیق و مطالعات واحد R &D در حال افزایش متنوع ترین سبد محصولات پروتئینی می باشد.

 

 

 

محصولات مهیا

 

شروع فعالیت صنایع غذایی مهیا از تولید محصولات پروتئینی گوشت و مرغ اغاز شد و با لطف خدا و استقبال شما عزیزان مجموعه مهیا  توسعه یافته ودر حال حاضر قادر به تولید محصولاتی همچون بوقلمون, بلدرچین, شترمرغ, محصولات دریایی( میگو و ماهی), فراورده های گوشتی ( سوسیس و کالباس, همبرگر ) محصولات سوخاری ( فلافل, شنیسل , ناگت ) و.... از کارخانه به آشپزخانه میباشد.

 

 

فروشگاه اینترنتی مهیا شاپ

 

شما میتوانید از طریق سایت مهیا شاپ بصورت مستقیم و با خیالی راحت از مجموعه بزرگ مهیا خرید کنید و از کیفیت محصول خریداری شده اسوده خاطر باشید

لازم به ذکر است مجموعه صنایع غذایی مهیا هر روزه در حال توسعه میباشد و هدف ما در درجه اول ارائه بهترین کیفیت مواد غذایی  و در مرحله بعد بالاترین کیفیت در بسته بندی و حمل ونقل از  کارخانه به  آشپزخانه شما برای دسترسی اسان به محصولات تازه و با کیفیت مهیا میباشد.

مجموعه مهیا ضمن ایجاد مرکز پخش منحصربفرد خود در تهران و ناوگان ترابری مجهز به سردخانه های استاندارد با پخش سراسری در سیستم توزیع و لجستیک خود روزانه محصولات تازه و منجمد خود را به صورت خرده فروشی و همچنین مصارف عمده در سراسر کشور به دست هموطنان عزیز می رساند.


صدای مشتری


مجموعه بزرگ صنایع غذایی مهیا با ارائه خدمات پس از فروش در واحد صدای مشتری در تلاش است که آرامش خاطر مشتریان خود را تضمین کند.

مهیا امیدوار است علاوه بر حفظ گسترش هولدینگ تجاری خود و در راستای وظایف اجتماعی شرکت، پیشرو درتغذیه سالم، بهداشت و سلامتی جامعه و در بالاترین مفهوم کیفیت بین المللی باشد.